Komunistu Madariča mexický konzul Mika končí ale úlohy splnil- Parta hic je v suchu

Madaričov markizák- mexický konzul Mika končí vo funkcii. Veľmi nemusí ani ľutovať ved úlohu splnil. Celá TV je úplne obsadená od podlahy po strop tretím sektorom, odpadlíkmi od markízy, čechoslovakistami. A akýkoľvek nový riaditeľ túto pakáž- posádku ktorá si prakticky sprivatizovala RTVS vymení ťažko. To z rôznych dôvodov. Bud nebude mať odvahu alebo mu tento stav bude tiež vyhovovať. Takže Havranovia, Hanzelové, Lasicovia a další ostanú ako prisávky /koncesie/ na štátnom dalej. Ja len dúfam že nezvolia aspoň Madaričových ľudí ktorí sú jednoznačne náhrada za toho mexičana. T/ť/apákovú, Ruttkaya. Najmenšie zlo aj najväčší odborník je podľa mňa Rezník. Ktorého si myslím že presadzuje SNS. A celkovo keby nebolo tlaku Danka a spol tak Mika- mexičan ako kamoš komunistu Madariča by na poste veselo pokračoval dalej. PS: RTVS už nedám ani cent. Lebo moje názorové spektrum tam ani nie je zastúpené a tak skoro nebude. Mal som to urobiť dávno.

Mečiarovci by nemali voliť komunisticko oligarchickú schránku Smer- Vivat V. Mečiar

23.07.2017

Naša lúzička aj rôzne zahraničné zdroje /plátky, agentúry/ ako čtk si opäť berú do úst Mečiara. Verklikujú dokola však len staré známe ich otrepané frázy. Teda klamstvá a manipulácie. Pre dezorientovaných. Najmä trollov- trotlov. Samozrejme už netreba spomínať dalšie propagandistické tlčhuby ako Hríb, Leško, Chmelár, Schutz a XY dalších. Je ich mnoho. V. Mečiar [...]

Prečo V. Mečiar nevybavil klietku hanby klaunom Mikloškovi, Fígeľovi, Bugárovi? Alebo Mečiar, Gašparovič, Hrnko Vivat Bravo

17.07.2017

Pre pamäť národa slovenského kto sa 17. 7. 1992 postavil proti deklarácii o zvrchovanosti štátu. KDH- Hrušovský, Neuwirth, Brocka, C/č/arnogurský, Dzurinda, Fígeľ, Chmelík, Krivčík, Kvasnička, Lauko, Masarik, Mikloško, Pittner, Polačko, Pollák, Tahy, Taraj. MKDH- Bauerová, Zolyomi, Féher, Harna, Komlosy, Dobos, Koteles. Zdržali sa hlasovania. Sdľ- Daňo, Varjú, Zselenák. [...]

Oportunista Fico pri vatre zvrchovanosti či ateista objímajúci Cyrila, Metoda a J. Ch. Korca- Alebo pochválil sa premiér kardinálovi o komunite LGBTI?

17.07.2017

Stará prefíkaná líška /premiér/ sa opäť predvádza a je vo svojom živle. Teda politicky sa premaľovať- prispôsobiť situácii. Dátumu v kalendári. Tentoraz sa vybral oslavovať- pripomenúť si zvrchovanosť SR. Dá sa to povedať aj takto. Pondelok, piatok tárať o jadre EU a sobotu pri vatre zvrchovanosti. Alebo písať prihlášku do Ksč a v nej ako zastávam prísne [...]

Róbert Dobrovodský

Verejný ochranca práv Dobrovodský: Ľudské práva patria všetkým deťom bez rozdielu

01.06.2026 17:07

Ombudsman povedal, že sa stretáva so situáciami, ktoré ukazujú, že práva detí na Slovensku nie sú vždy dostatočne rešpektované.

pellegrini

Pellegrini pri príležitosti MDD privítal zástupcov mládežníckych parlamentov

01.06.2026 17:01

Hlava štátu tiež ocenila, že na stretnutie prišli ministri, ktorých si mladí ľudia sami vybrali.

Russia Ukraine War

Špecialisti v zbrojovkách na Ukrajine už majú vyššie platy v porovnaní s priemernou mzdou na Slovensku

01.06.2026 17:00

Príjmy zamestnancov v obrannom priemysle na Ukrajine dosahujú dvojnásobok priemernej mzdy. v štáte. Niektorí ľudia dostávajú ešte oveľa viac peňazí.

dopravná nehoda kamión autobus brusno

Cesty na Slovensku sú čoraz nebezpečnejšie: Sekunda môže všetko zmeniť

01.06.2026 16:37

Od začiatku roka zaevidovala polícia na slovenských cestách 4603 dopravných nehôd.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 218
Celková čítanosť: 797524x
Priemerná čítanosť článkov: 3658x

Autor blogu

Kategórie