R. Fico je vyklepaný ako detva alebo zakladateľ štátu V. Mečiar má pravdu

V. Mečiar má pravdu. Amnestie- milosti sú nezrušiteľné. Potvrdí to aj súd pre ľudské práva v Strasburgu. Prečo? Lebo to by bol precedens a návod pre iné štáty kde by hocijakí hochštapleri a politruci v rámci politického boja konali rovnako. Teda menili účelovo ústavu a rušili amnestie- milosti. Ten náš ústavný súd neberiem do úvahy a vážne. Z jednoduchého dôvodu. Sudcov volia politici a R. Fico si predsa nemohol dovoliť hned na začiatku fiasko že konal protiprávne. Kedže som bol veľký obhajca Fica / nielen tu/ už ho hájiť nebudem. Nejde len o amnestie to je maličkosť- detail. Dôvodov mám viacero. Zaobalím to takto. Mení často názory, kamufluje, podlizuje sa oponentom, platí mimovládky, nedrží sa jedného svetonázoru ale drzo hrá na všetky strany. Raz je socialista, národne orientovaný, eurohujer a nakoniec skončí možno ako čechoslovák- madaron. Toto si myslím že nie je fér hra. Dalšia vec. Ked nám protestuje v uliciach tretí sektor tak normálny premiér má skákať ako píska opozičná pakáž a mená ako domovník Budaj, Trnavský exot Matovič alebo vekslák Kollár plus X dalších tajtrlíkov? Nemal by sebavedomý predseda vlády pomenovať veci tak ako sú a kto je kto? Taktiež to napínanie svalov pred voľbami ohľadom migrantov bol z jeho strany podvod a hysterické jačanie. Pre hlasy. Inak by sa netrepal teraz do takzvaného tvrdého jadra EU. Kde je napísané že je to A kategoria. Alebo si myslíme že Madari, Poliaci, C/č/eši sú hlupáci ked sa tam netlačia? Jednoducho Fico je na môj vkus až priveľký špekulant, farizej- oportunista. Pred cca desiatimi rokmi sa tak nesprával. PS: Len naivný človek verí že strana Smer nebola vytvorená oligarchiou. Indícii aj svedkov je dosť. Treba len zájsť /pamäť/ do minulosti.

Mečiarovci by nemali voliť komunisticko oligarchickú schránku Smer- Vivat V. Mečiar

23.07.2017

Naša lúzička aj rôzne zahraničné zdroje /plátky, agentúry/ ako čtk si opäť berú do úst Mečiara. Verklikujú dokola však len staré známe ich otrepané frázy. Teda klamstvá a manipulácie. Pre dezorientovaných. Najmä trollov- trotlov. Samozrejme už netreba spomínať dalšie propagandistické tlčhuby ako Hríb, Leško, Chmelár, Schutz a XY dalších. Je ich mnoho. V. Mečiar [...]

Prečo V. Mečiar nevybavil klietku hanby klaunom Mikloškovi, Fígeľovi, Bugárovi? Alebo Mečiar, Gašparovič, Hrnko Vivat Bravo

17.07.2017

Pre pamäť národa slovenského kto sa 17. 7. 1992 postavil proti deklarácii o zvrchovanosti štátu. KDH- Hrušovský, Neuwirth, Brocka, C/č/arnogurský, Dzurinda, Fígeľ, Chmelík, Krivčík, Kvasnička, Lauko, Masarik, Mikloško, Pittner, Polačko, Pollák, Tahy, Taraj. MKDH- Bauerová, Zolyomi, Féher, Harna, Komlosy, Dobos, Koteles. Zdržali sa hlasovania. Sdľ- Daňo, Varjú, Zselenák. [...]

Oportunista Fico pri vatre zvrchovanosti či ateista objímajúci Cyrila, Metoda a J. Ch. Korca- Alebo pochválil sa premiér kardinálovi o komunite LGBTI?

17.07.2017

Stará prefíkaná líška /premiér/ sa opäť predvádza a je vo svojom živle. Teda politicky sa premaľovať- prispôsobiť situácii. Dátumu v kalendári. Tentoraz sa vybral oslavovať- pripomenúť si zvrchovanosť SR. Dá sa to povedať aj takto. Pondelok, piatok tárať o jadre EU a sobotu pri vatre zvrchovanosti. Alebo písať prihlášku do Ksč a v nej ako zastávam prísne [...]

lavina

Lavína na severe Talianska zabila dvoch ľudí, päť ďalších zranila

21.03.2026 18:51

Masa zasiahla zhruba dve desiatky skialpinistov. Nasadených bolo aj niekoľko vrtuľníkov.

orban

Ruská rozviedka v snahe udržať Orbána pri moci údajne navrhovala nafingovať atentát

21.03.2026 18:21

SVR začala biť na poplach a dala najavo, že by mohol byť potrebný drastický krok, ktorý by zmenil doterajší priebeh hry.

Predseda Smeru Robert Fico, šéf SNS Andrej Danko.

Premárnil príležitosť. Danko je sklamaný, že Fico neblokoval pôžičku pre Ukrajinu

21.03.2026 17:37

SNS verí, že premiér preberie štafetu, ak by Viktor Orbán nebol úspešný vo voľbách.

656743572 1428341605994429 5002862553813142003 n

Zrejme až 250-tisíc ľudí. V Prahe sa protestovalo proti Babišovej vláde: Nechceme ísť slovenskou cestou

21.03.2026 16:33, aktualizované: 18:08

Protest nadväzuje na akciu zo začiatku februára, keď sa v Prahe zišli desaťtisíce ľudí, aby podporili prezidenta Petra Pavla.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 218
Celková čítanosť: 782830x
Priemerná čítanosť článkov: 3591x

Autor blogu

Kategórie